Ana Sayfam Yap
Ana Sayfam Yap
hp pro 200
 
 
 
Ürün ile İlgili Açıklama

ÖZELLİKLER 

Çok yönlü ve ağ bağlantılı verimlilik elde edin.

 

Belgeleri doğrudan flash sürücüye, e-postaya, ağ klasörüne veya web'e tarayarak zamandan ve iş gücünden tasarruf edin. Bu MFP faks, yazdırma ve kopyalama işlerini de kolayca gerçekleştirir.


Kablosuz ve yerleşik Ethernet bağlantısı sayesinde ofis içinde istediğiniz yere kurun ve paylaşın. Ağı kablolara gerek olmadan hızlı bir şekilde yapılandırın.

35 sayfalık otomatik belge besleyiciyi kullanarak kopyalama ve tarama işlerini fazla çaba sarf etmeden tamamlayın.

Flash sürücüden yazdırmak ve taramaları flash sürücüye kaydetmek için kolay erişimli USB bağlantı noktasını kullanın.

 

 

Web bağlantılı kullanım kolaylığının keyfini sürün.

 

İş uygulamalarına erişmek ve iş bilgilerini hızlı bir şekilde yazdırmak için 8,9 cm (3,5") renkli dokunmatik ekranı kullanarak iş akışlarınızı kolaylaştırın. Çevrimiçi depolama sitelerine bile tarama yapabilirsiniz.

HP ePrint ile hemen hemen her yerden yazdırın.

Kablosuz doğrudan yazdırma özelliğini kullanarak mobil aygıtlardan yazıcınıza bir ağa gerek olmadan kolayca baskı gönderin. AirPrint™ ile iPad®, iPhone® ve iPod touch® aygıtınızdan kablosuz olarak yazdırın.

Birkaç dakikada kurun; HP Akıllı Yükleme ile CD gerekmez.

 

 

Profesyonel kalitede renklere güvenin.

 

HP ImageREt 3600 ve ColorSphere II toner ile canlı renkler ve net ayrıntılar elde edin.

İki taraflı kimlik kartının tek taraflı bir kopyasını oluşturmak için Kimlik Kopyalama özelliğini kullanın. Otomatik kopya optimizasyonu sayesinde kopyalarınızın kalitesini iyileştirin.

Dakikada 14 sayfaya varan hızlarda profesyonel kalitede renkli belgeler yazdırın. 150 yapraklık kağıt kapasitesi sayesinde tepsiye daha az sıklıkta kağıt yükleyin.

Yalnızca siyah bir HP LaserJet yazıcı ile aynı sayfa başı siyah baskı maliyetini elde edin. Yüksek kapasiteli HP LaserJet 131X Siyah Toner Kartuşu ile paradan tasarruf edin.

Bu Gruptaki Tüm Ürünler
  canon 6310
  ricoh mp 7502
  oki 1120
   
 
  ADRES: Adnan Menderes Cad. Değirmen Han Sok. A.Güler. İş Merkezi. 19/F (Özel Doğa Tıp Otopark Karşısı) Adapazarı / Sakarya
TELEFON: 0 264 2821663 - 0 264 2821676
GSM: 0 555 043 54 04 - 0 555 043 54 05 - 0 555 043 54 06
E-POSTA: prolink-fotokopiservisi@hotmail.com